Tlumočení

Díky našemu týmu, který je složen z těch nejlepších a nejzkušenějších tlumočníků z řad profesionálů a rodilých mluvčích pro Vás zajistíme jakékoliv tlumočení do více než 40 jazyků.

Zajistíme pro Vás tlumočení všeho druhu

Standardní tlumočení

V rámci služby standardního tlumočení vám bude plně k dispozici zkušený tlumočník, který vám poskytne profesionální jazykové služby dle vašich požadavků a na špičkové úrovni.
Zkušený tlumočník z řad profesionálů a rodilých mluvčích často tlumočí nejen mezi jazyky, ale orientuje se i v kulturních rozdílech a často i v historii jednotlivých zemí. Tato skutečnost Vám může výrazně ulehčit jednání a umožní Vám soustředit se na to, v čem se vyznáte nejlépe.

Konferenční tlumočení

Každá mezinárodní akce, konference či summit se zahraniční účastí potřebuje zajistit  tlumočení. V tomto případě je tlumočeno zároveň s vystupujícím.

Při akcích trvajících déle než 2 hodiny je vhodné zajistit vždy 2 tlumočníky, kteří se budou po střídat.

Samozřejmostí našeho týmu tlumočníků je slušné a profesionalita a slušné vystupování.

Konsekutivní tlumočení

Konsekutivní tlumočení využijete v případě, kdy potřebujete tlumočení naživo, při Vašich jednání face to face. Tlumočník tlumočí následně po tom, co řečník pronese svou větu nebo část projevu.

Jsem připraveni zajistit tlumočení na všech vašich akcích, například při tiskových konferencích, firemních prezentacích, obchodních jednáních, společenských akcích atd.

Soudní tlumočení

K soudnímu tlumočení je zapotřebí tlumočník, který je registrován u příslušného krajského soudu a má oprávnění tohoto typu. Jedná se o tlumočení např. při jednání s orgány státní správy, sňatků, rozvodů, policejních výpovědí atd.

Při každém soudním tlumočení používáme certifikované tlumočníky jmenované krajským soudem.

Tlumočnická technika

Zajistíme Vám kompletní profesionální tlumočnickou techniku, pro jakoukoliv akci. Cenu za zajištění tlumočnické techniky Vám sdělíme individuálně.

 

Ve štychu Vás nenecháme, obraťte se na nás!

  • Jen náš tým Přeložímecokoliv.cz Vám díky naší rozsáhlé síti profesionálních tlumočníků dokáže pomoci kdekoliv na světě a zajistit pro Vás tlumočení vždy ve špičkové kvalitě a na profesionální úrovni.
  • My Vás ve štychu nenecháme, zavolejte nám ihned 24/7 na číslo +420 737 526 562 nebo vyplňte online formulář. Požadované tlumočení vždy zajistíme k vaší plné spokojenosti. Spokojený zákazník je ten nejdůležitější výsledek.
wpChatIcon