Tlumočení

Neexistuje pro nás žádná jazyková bariéra! Díky našemu týmu, který je složen z těch nejlepších a nejzkušenějších tlumočníků z řad profesionálů a rodilých mluvčích pro Vás zajistíme jakékoliv tlumočení do více než 40 jazyků.

 • S námi máte jistotu, že Vás žádná jazyková bariéra při Vašem jednání nezastaví!

Zajistíme pro Vás tlumočení všeho druhu

Standardní tlumočení

V rámci služby standardního tlumočení vám bude plně k dispozici zkušený tlumočník, který vám poskytne profesionální jazykové služby dle vašich požadavků a na špičkové úrovni.
Zkušený tlumočník z řad profesionálů a rodilých mluvčích často tlumočí nejen mezi jazyky, ale orientuje se i v kulturních rozdílech a často i v historii jednotlivých zemí. Tato skutečnost Vám může výrazně ulehčit jednání a umožní Vám soustředit se na to, v čem se vyznáte nejlépe.

Simultánní tlumočení

Každá mezinárodní akce, konference či summit se zahraniční účastí potřebuje komplexní zajištění simultánního tlumočení (jinak nazývaného též konferenční tlumočení). Při tomto druhu tlumočení je tlumočeno současně s projevem vystupujícího. Tlumočník nečeká, až jeho projev skončí, ale při využití tlumočnické techniky ihned překládá do příslušného jazyka.

Díky naší síti profesionálních tlumočníků z řad rodilých mluvčích pro vás zajistíme tlumočení ve Vámi požadovaném termínu. Vzhledem k tomu, že simultánní tlumočení je odborně i psychicky velmi náročná činnost, je nutné mít vždy dva tlumočníky, kteří se střídají přibližně každých dvacet až třicet minut. Na vaše přání jsme také schopni zajistit příslušnou profesionální tlumočnickou techniku.

Samozřejmostí našeho týmu tlumočníků je slušné a etické vystupování, trpělivost, přesnost, profesionalita, odolnost vůči stresu, ale i kreativnost.

Konsekutivní tlumočení

Konsekutivní tlumočení využijete v případě, kdy potřebujete tlumočení naživo, při Vašich jednání face to face. Tlumočník si vystačí pouze se svou pamětí, zápisníkem, perem a systémem tlumočnické notace.

Náš tým pro vás zajistí konsekutivní tlumočení při nejrůznějších příležitostech. Například při tiskových konferencích, firemních prezentacích, obchodních jednáních, společenských akcích atd.

Tlumočení po telefonu

Čeká Vás telefonát do zahraničí v cizím jazyce a vy si nejste jisti ve znalosti daného jazyku. Náš tlumočník hovor vyřídí za Vás, dle Vašich požadavků.

Soudní tlumočení

Soudní tlumočníci, jsou povinni řídit se při své činnosti vyhláškou 37/1967, o znalcích a tlumočnících. Tato specializovaná činnost vyžaduje nejvyšší stupeň odbornosti a profesionality. Naši soudní tlumočníci z řad profesionálů a kvalifikovaných soudních tlumočníků mají buď vysokoškolské vzdělání v příslušném jazyce, který studovali na filozofické fakultě některé z univerzit v České republice, nebo složili speciální státní jazykové zkoušky z oboru tlumočnického a překladatelského.

Při každém soudním tlumočení používáme certifikované tlumočníky jmenované krajským soudem.

Speciálně vyškoleného soudního tlumočníka jsme schopni vyslat během hodiny za Vámi, kamkoliv po celém světě.

Se soudní razítkem tlumočíme nejčastěji události a jednání, u nichž to vyžaduje zákon, například svatby, úřední jedná, soudy, jednání na policii, zkoušky v autoškole a další.

Tlumočení v zahraničí

Nejen v Čechách se člověk můžete dostat do situace, kdy budete potřebovat služeb tlumočníka. Jestliže taková situace přijde, jsme tady právě my, náš tým z Přeložímecokoliv.cz, vždy jsme připraveni poskytnout Vám maximální pomoc a služby na profesionální a špičkové úrovni.

Ani vaše pracovní, osobní či jiné povinnosti v zahraničí nás nezastaví. Zařídíme pro Vás tlumočení kdekoli v Evropě i ve světě, a to k Vaší naprosté spokojenosti.

Vyšleme za Vámi tlumočníka již do pár hodin od potvrzení objednávky na místo, které si určíte.

Zajistíme pro Vás celosvětovou asistenci v jakékoliv destinaci.

Zajistíme kompletní servis, včetně ubytování a dopravy tlumočníka.

Při uskutečnění tlumočení v zahraničí, je třeba vše bezchybně a precizně zorganizovat. Všechno necháte na našem týmu a my se postaráme o bezchybný průběh celé akce. Na Vás zůstává dodání potřebných podkladů pro tlumočníka, aby se mohl na svou práci profesionálně a důkladně připravit.

Prosím, berte v potaz to, že bude nutné tlumočníkovi uhradit nejen hodinovou sazbu za tlumočení, ale také náklady na cestu, ubytování a stravu. Tlumočník vám bude nepřetržitě k dispozici po celou dobu trvání akce, a stejně tak jako u konzultantů nebo právníků, je oceněn také jeho čas strávený mimo konferenční místnost. I čas, který věnuje profesionální přípravě je v jeho odměně zohledněn.

Turistické tlumočení

Zajistíme pro Vás tlumočení na turistických výpravách a to jak v České republice, tak i zahraničí

Tlumočnická technika

Zajistíme Vám kompletní profesionální tlumočnickou techniku, pro jakoukoliv akci. Cenu za zajištění tlumočnické techniky Vám sdělíme individuálně.

Zajistíme Vám tlumočení všeho druhu

 • Notářské ověření a jednání u notáře
 • Konference
 • Jednání na policii
 • Daně
 • Svatby
 • Reality
 • Lidské zdroje a personalistika
 • Obchod
 • Bankovnictví
 • Cestovní ruch
 • Biologie
 • Investiční fondy
 • Ekonomika, řízení a právo
 • Služby
 • Specifická témata
 • Přírodní vědy a obory
 • Technické tlumočení
 • Turistické tlumočení
 • A mnoho dalšího

Ve štychu Vás nenecháme, obraťte se na nás!

 • Jen náš tým Přeložímecokoliv.cz Vám díky naší rozsáhlé síti profesionálních tlumočníků dokáže pomoci kdekoliv na světě a zajistit pro Vás tlumočení vždy ve špičkové kvalitě a na profesionální úrovni.
 • My Vás ve štychu nenecháme, zavolejte nám ihned 24/7 na číslo+420 737 526 562 nebo vyplňte jednoduchý online formulář (obratem se vám ozveme). Požadované tlumočení vždy zajistíme k vaší plné spokojenosti. Spokojený zákazník je ten nejdůležitější výsledek.